۱۹ خرداد ۱۳۹۸
خرداد ۱۹, ۱۳۹۸

دوره نقاهت پروتز سینه

0 دیدگاه

دوره نقاهت پروتز سینه

یکی از شایع ترین علل پروتز سینه ، شل شدگی و نارضایتی از سایز سینه می باشد. جراحی پروتز سینه می تواند سینه های شل و افتاده را به حالت اولیه برگرداند؛ این در حالیست که فرد متقاضی باید توجه داشته باشد که اقداماتی که در دوره نقاهت پروتز سینه باید انجام می شود از اهمیت بالایی برخوردار است.

دوره نقاهت پروتز سینه شامل
بعد از جراحی ، بیمار باید برای معاینه نهایی پس از بیهوشی ، به اتاق ریکاوری منتقل شود تا به طور کامل از لحاظ پایدار بودن علامت حیاتی و سلامت کلی تحت مراقبت قرار بگیرد.
اغلب بیمار یک روز بعد از انجام عمل ترخیص خواهد شد. قبل از ترخیص داروها و طریق مصرف قرص ها و همچنین نحوه رسیدگی به سینه ها و زخم ها را دریافت خواهد کرد.
در جلسه مشاوره قبل از عمل حتما فردی مورد اعتماد را همراه خود بیاورید تا از مراقبت های بعد از عمل آگاه شود. چراکه ممکن است بیمار تا ۲۴ ساعت اولیه بعد از عمل بدلیل استفاده از داروهای بیهوشی احساس سرگیجه و سنگینی کند لذا توصیه می شود فردی مطلع و مورد اعتماد در کنار بیمار حضور داشته باشد.
پیاده روی سبب کاهش میزان تورم و همچنین کاهش احتمال تشکیل لخته در پاها خواهد شد لذا توصیه می شود یک روز بعد از عمل پیاده روی را آغاز کنید.
استراحت و مصرف داروهای ضد درد تجویز شده توسط پزشک به روند بهبود سرعت می بخشد.
سایر توصیه ها :
توصیه می شود در روزهای ابتدایی پس از عمل از مایعات استفاده کنید و تا جای ممکن به منظور کاهش احتمال تورم و تجمع مایع به مدت دو هفته مصرف نمک را به حداقل برسانید.
مصرف آناناس به علت دارا بودن ماده بروملین و ویتامین ث به جذب کبودی و کاهش تورم بعد از جراحی کمک می کند.
حداقل تا یک ماه بعد از جراحی از مصرف سیگار و الکل پرهیز نمایید.

بهترین جراح پروتز سینه
با توجه به تجربه های دکتر هادی زاده متخصص جراح سینه ، مراجعین از نتیجه جراحی رضایت کامل داشتند و در صورت تمایل می توانند شما را نیز در انجام این امر یاری کنند.
شما می توانید برای مشاهده نتایج جراحی های دکتر هادی زاده به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه فرمایید.
آیا روش بزرگ کردن سینه با پروتز محدودیت سنی دارد؟
حداقل سن برای انجام جراحی پروتز سینه سن ۱۸ سالگی می باشد چراکه در این سن سینه ها به رشد کامل خود رسیدند .

کاندیدای عمل زیبایی پروتز سینه
بانوانی که دارای سینه های کوچک و ناتناسب هستند.
خانم های مسنی که بدلیل افزایش سن ، سینه آنها تحلیل رفته.
بانوانی که بخاطر باردای و شیردهی اندازه سینه آنها کاهش یافته.
افرادی که به دلیل کاهش وزن ، بافت سینه هایشان تقلیل رفته یا کمی دچار افتادگی شده باشند.
هزینه جراحی سینه
هزینه جراحی سینه ،بسته به میزان افتادگی و تغییراتی که باید انجام شود و همچنین دستمزد جراح و هزینه کلینیک برای هر فرد متغیر است و در اولین جلسه مشاوره حضوری توسط جراح سینه محاسبه و اعلام خواهد شد.